info@accs.lv +371 29110002

 

Autogrāmatojumu funkcionalitāte ir paredzēta, lai veidotu automātiskus aprēķinus un sadalīšanu pa kontiem, balstoties uz iepriekš ievadītiem nosacījumiem.

Piemēram, ienākošajos piegādātāju rēķinos Moneo lietotāji var automātiski aprēķināt atskaitāmo PVN daļu automašīnas un reprezentācija izdevumiem vai arī vienkārši sadalīt proporcionāli pa objektiem.

Autogrāmatojumu iestatīšana

Modulis Finanses – Iestatījumi – Autogrāmatojumi

Zemāk esošajā piemērā mēs nosakām, ka ievadīto summu ir jāsadala uz pusēm – 50% apliksim ar PVN, izmantojot P21 nodokļu kodu, otrus 50% neapliksim ar nodokli, izmantojot kodu B, bet neatskaitāmo PVN daļu iegrāmatosim izdevumos kontā 77601.

Ievietošanas veidu ir jāpārslēdz uz Aizvietot esošu rindu.

 

Ja gadījumā nevēlaties izmantot citu izdevumu kontu neatskaitāmajai PVN daļai, tad iestatījums būs šāds –

 

Reprezentācijas izdevumu sadalīšanas piemēri ar izdalītu kontu neatskaitāmajam PVN un bez –

 

 

Vadot piegādātāju rēķinu, varam norādīt autogrāmatojuma kodu, summu bez PVN un nospiest Enter ↵, kā rezultātā iegūsim sadalījumu atbilstoši norādītajiem procentiem.

Andris Miglāns

Esmu uzkrājis lielu pieredzi strādājot par ERP sistēmu konsultantu un projektu vadītāju, piedaloties un vadot ieviešanas projektus tādās nozarēs kā mazumtirdzniecība, medicīnas preču vairumtirdzniecība, metālapstrāde, ražošana un finanšu pakalpojumi.