info@accs.lv +371 29110002

 

Lai sameklētu kādu no ierakstiem pēc jebkura sarakstā esoša lauka, jāatver vajadzīgais saraksts un jāsāk rakstīt meklējamais teksts. Tiks atlasīti visi tie ieraksti, kas satur daļu no meklētās vērtības.

Moneo-meklesana

Filtrēšanas iespējas saraksta logā

Ieslēdzot filtrēšanu, saraksta loga kolonnās darbojas sekojoši atlases kritēriji:
> atlasīs visas vērtības, kas ir lielākas par norādīto vērtību, piem., >100 atlasīs visus ierakstus, kur lauka vērtība ir lielāka par 100.
>= atlasīs visas vērtības, kas ir vienādas vai lielākas par norādīto vērtību, piem., >=125 atlasīs visus ierakstus, kur lauka vērtība ir vienāda vai lielāka par 125.
< atlasīs visas vērtības, kas ir mazākas par norādīto vērtību, piem., <100 atlasīs visus ierakstus, kur lauka vērtība ir mazāka par 100.
<= atlasīs visas vērtības, kas ir vienādas vai mazākas par norādīto vērtību, piem., <=125 atlasīs visus ierakstus, kur lauka vērtība ir vienāda vai mazāka par 125.
: atlasīs visas vērtības, kar ir norādītajās robežās, piem., 100:125 atlasīs visus ierakstus, kur lauka vērtība ir lielāka par 100, bet mazāka par 125.
% dos iespēju atlasīt ierakstus, kur meklējamā vērtība būs daļa no lauka vērtības, piem., %meistar atlasīs visus Metālmeistars, SIA ierakstus.
! izsaukuma zīme pirms vērtības, ļaus atlasīt visas vērtības izņemot to, kas ir norādīta aiz izsaukuma zīmes, piem., !10103 klienta koda laukā parādīs visus ierakstus, izņemot tos, kas ir veidotie klientu kodam 10103.

Moneo-filtresana

 

Andris Miglāns

Esmu uzkrājis lielu pieredzi strādājot par ERP sistēmu konsultantu un projektu vadītāju, piedaloties un vadot ieviešanas projektus tādās nozarēs kā mazumtirdzniecība, medicīnas preču vairumtirdzniecība, metālapstrāde, ražošana un finanšu pakalpojumi.